Bank Spółdzielczy w Miliczu SWIFT CODE: POLUPLPR 
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001

Marzysz o adopcji psa, lecz nie masz obecnie możliwości, by to uczynić? Możesz zostać Wirtualnym Opiekunem jednego z naszych podopiecznych.  

Zostając Wirtualnym Opiekunem deklarujesz stałe, comiesięczne wpłaty na wybranego psa. Sam określasz ich wysokość, odpowiednio do swoich możliwości finansowych. Twoja wirtualna adopcja pomoże nam w leczeniu i utrzymaniu naszego podopiecznego. Koszty często są bardzo wysokie. Szczególnie gdy pies wymaga specjalnej opieki. Wybrany przez Ciebie pies może mieć kilku opiekunów. Będziecie dla niego grupą wsparcia w trudnych chwilach - leczenia i oczekiwania na nowy dom. 

Wirtualni Opiekunowie nie pokrywają kosztów hoteli dla zwierząt! Nasi podopieczni przebywają w bezpłatnych Domach Tymczasowych.

Adopcja wirtualna nie oznacza, że zaprzestajemy poszukiwań prawdziwego domu, wręcz przeciwnie. Do wspólnych poszukiwań gorąco zachęcamy wirtualnego opiekuna (oczywiście pod warunkiem, że będzie miał taką możliwość). Jeśli dom się znajdzie – natychmiast Cię o tym powiadomimy.

Wirtualny opiekun może odwiedzić psa w Domu Tymczasowym. Na naszej stronie internetowej, w dziale adopcji wirtualnych, pojawi się Twoje imię, nazwisko lub nick.

Wystarczy na maila przesłać informację o chęci wirtualnej adopcji podając swoje imię i nazwisko lub Nick na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpłacić na konto zadeklarowaną kwotę

   

Obecnie na opiekunów czekają:

  

 
   

logo Hitt Dog

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część treści strony nie może być kopiowana ani odtwarzana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu jakichkolwiek środków bez pisemnej zgody Zarządu Fundacji Pasterze.

Copyright © 2012 by One solution Piotr Swaryczewski.

Początek strony