Bank Spółdzielczy w Miliczu SWIFT CODE: POLUPLPR 
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/pasterze/public_html/pasterze_com_pl/images/fundacja/psy/0125.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/fundacja/psy/0125

125-16/12 (w DT od 12-02-2012)

Wiki to 4 letnia sunia z rodowodem. Jest bardzo delikatna w kontaktach z człowiekiem, bardzo uległa, nie ma w niej cienia agresji. Ładnie chodzi na smyczy... choć to pojęcie nieco względne może lepiej powiedzie.ć Wiki idealnie przylega do kolan w czasie spaceru. Boi się jeszcze ruchu ulicznego ale nie wpada w panikę. 

Wiki jest wielkim głodomorem. Z racji głodu, który zaglądał nie raz w jej brązowe oczy pochłania jedzenie w zbyt szybkim tempie. Do czasu oswojenia się z myślą, że już zawsze miska będziem pełna karmimy ją z ręki.  Ze stoickim spokojm znosi zabiegi pielęgnacyjne. Jest wdzięczna za każdy dobry gest człowieka w jej stronę. 

Wątek Wiki na Fourm: http://www.pasterzeforum.pl/index.php?topic=911.0

{gallery}fundacja/psy/0125{/gallery}

 

logo Hitt Dog

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część treści strony nie może być kopiowana ani odtwarzana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu jakichkolwiek środków bez pisemnej zgody Zarządu Fundacji Pasterze.

Copyright © 2012 by One solution Piotr Swaryczewski.

Początek strony