27-27/10 (w DT od 19-12-2010 do 06-01-2011)

Cezar to Duży Szwajcarski Pies Pasterski. Ma 2 lata. Nie możemy zrozumieć dlaczego taki pies jak on stracił swój dom! Jego zachowanie nie budzi zastrzeżeń. Jest przyjacielski wobec innych psów. Pięknie się z nimi bawi - uwielbia wspólne gonitwy po śniegu. Od pierwszej chwili zapatrzony w swych opiekunów. Cierpliwy i delikatny wobec dzieci - a miał okazję poznać całkiem sporą ich gromadkę. Zachowuje czystość w domu. Nie niszczy.

Wieści z DT: 21.12.2010

Cezary to baaardzo grzeczny pies. Pełen energii i oddania człowiekowi. Dzisiaj przeszedł zabieg kastracji. Cezar zamieszkał z cudownymi ludźmi. Jego psią towarzyszką została Mamba, która oprócz arystokratycznego pochodzenia posiada nienaganne maniery oraz prawdziwy szwajcarski charakter pełen życzliwości i dobroci.

Za pomoc w adopcji gorąco dziękujemy wspaniałej grupie hodowców  Dużych Szwajcarskich Psów Pasterskich! Dziękujemy Magdzie 'Argo', Magdzie z Gutkowa oraz  Agnieszce z Bytowa za przeprowadzenie profesjonalnej wizyty przedadopcyjnej!

Cezar idealnie wpasował się w swoją nową Rodzinę. Mamba z matczyną troską opiekuje się młodszym bratem. Cezar to jeszcze psie dziecko niby taki duuuży ale w głowie pełno szalonych pomysłów. Ogromnie nam miło słuchać opowieści nowego właściciela Cezara o nim. Są pełne ciepła i miłości do psów. Dziękujemy!