Bank Spółdzielczy w Miliczu SWIFT CODE: POLUPLPR 
nr konta: 58 9582 0000 2000 0024 2660 0001

(w DT od 2010-08-19 do 2010-09-12)

 Saphera przebywała w naszych Domach Tymczasowych od 14 lipca do zakończenia procedur rejestracyjnych Fundacji (2010-10-03)

Miała być ukochaną księżniczką, bo w końcu po co kupuje się berny? Przyjechała ze swoim panem wypielęgnowana, pachnąca zadbanym czworonogiem, ... z kagańcem na pysku i kolczatką. :-( Nie lubi dotykania, warczy i miota się przy każdej próbie nawiązania fizycznego kontaktu. Saphira potrzebuje RTG stawów. Jest delikatna w stosunku do dzieci. Wszystkie, bez wyjątku, psy po przejściach mają zachowania, które należy skorygować, ale Saphira to ciężki kaliber. Stosunki z sukami poprawne. Powinna trafić do domu z innym psem- będzie jej łatwiej. Potrzeba więcej czasu i pracy aby Saphira stała się czyimś szczęściem ... ale my mamy czas i lubimy pracę z psami !

Saphira już u siebie!

Sponsorami pobytu w DT była Szwajcarska Grupa Pomocowa z www.szwajcary.com Nowi właściciele wysterylizują Saphirę na swój koszt. W diagnostyce i leczeniu łapy swoją pomoc zadeklarowały Szwajcary.

logo Hitt Dog

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Żadna część treści strony nie może być kopiowana ani odtwarzana w jakiejkolwiek formie i przy użyciu jakichkolwiek środków bez pisemnej zgody Zarządu Fundacji Pasterze.

Copyright © 2012 by One solution Piotr Swaryczewski.

Początek strony